Cantitate/Preț
Produs
Update 23 martie - COVID-19 - Informații privind activitatea Books Express

The Mistake I Made

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 27 Aug 2015
Roz is a single mother, a physiotherapist, a sister, a friend. She's also desperate. Her business has gone under, she's crippled by debt and she's just had to explain to her son why someone's taken all their furniture away. Then a man at a party offers to spend the night with her - for money. Could it be as simple as it sounds? This is an addictive thriller, perfect for fans of Liane Moriarty.
Citește tot Restrânge
Toate formatele și edițiile
Toate formatele și edițiile Preț Express
Paperback (2) 5334 lei  Economic 13-19 zile +559 lei  5-7 zile
  Transworld Publishers Ltd – 21 Apr 2016 5334 lei  Economic 13-19 zile +559 lei  5-7 zile
  Transworld Publishers Ltd – 11 Jul 2019 5335 lei  Economic 13-19 zile +561 lei  5-7 zile
CD-Audio (2) 15001 lei  Economic 2-4 săpt. +1164 lei  11-18 zile
  Dreamscape Media – 08 Sep 2015 15001 lei  Economic 2-4 săpt. +1164 lei  11-18 zile
  Dreamscape Media – 15 Sep 2015 31404 lei  Economic 2-4 săpt. +2378 lei  11-18 zile

Preț: 7251 lei

Preț vechi: 8365 lei
-13%

Puncte Express: 109

Preț estimativ în valută:
1428 1695$ 1286£

Carte indisponibilă temporar

Doresc să fiu notificat când acest titlu va fi disponibil:

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780593074503
ISBN-10: 0593074505
Pagini: 352
Dimensiuni: 152 x 235 x 31 mm
Greutate: 0.46 kg
Editura: Transworld Publishers Ltd