Cantitate/Preț
Produs
Update 23 martie - COVID-19 - Informații privind activitatea Books Express

The Disappearing Dinner Lady (Mariella Mystery)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 02 Jul 2015
Seventh title in the series about young detective Mariella Mystery - there's no mystery too mysterious, no problem too perplexing! Warm, funny and fun, with appeal for fans of Clarice Bean, "Dork Diaries" and Tom Gates. Ages: 7+.
Citește tot Restrânge

Din seria Mariella Mystery

Preț: 3248 lei

Preț vechi: 3881 lei
-16%

Puncte Express: 49

Preț estimativ în valută:
640 754$ 576£

Carte disponibilă

Livrare economică 28 august-09 septembrie

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9781444012347
ISBN-10: 1444012347
Pagini: 176
Dimensiuni: 128 x 198 x 15 mm
Greutate: 0.17 kg
Editura: Hachette Children's Group
Seria Mariella Mystery