Cantitate/Preț
Produs
Update 23 martie - COVID-19 - Informații privind activitatea Books Express

Hidden Treasures

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Paperback – 11 Oct 2012
You will love this best-selling novel by Sunday Times best-selling author Fern Britton. The perfect escape to Cornwall, for fans of Katie Fforde and Celia Imrie.
Citește tot Restrânge

Preț: 4508 lei

Preț vechi: 5705 lei
-21%

Puncte Express: 68

Preț estimativ în valută:
887 1010$ 806£

Carte disponibilă

Livrare economică 31 iulie-12 august

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780007362721
ISBN-10: 0007362722
Pagini: 432
Ilustrații: map
Dimensiuni: 129 x 198 x 31 mm
Greutate: 0.28 kg
Editura: HarperCollins Publishers